Pirkanmaan alueen mönkijäkaupat sekä varusteet.

Tänne voi laittaa linkkejä ja vinkkejä sekä tarjouksia Pirkanmaalla sijaitsevista mönkijöihin liittyvistä yrityksistä.

Pirkanmaan alueen mönkijäkaupat sekä varusteet.

ViestiKirjoittaja juniorijussi » Ti Syys 21, 2010 2:32

Tarkoitukseni on kerätä kaikki pirkanmaan alueella olevat mönkijä kauppiaat tähän samaan listaan kotisivuineen.
Joten jos mieleen juolahtaa firmoja niin listataan tähän ketjuun.

Mönkijän myyjät.

Trailpark Oy /KonePark Oy - Lempäälä...................http://www.trailpark.fi
Motor Power - Tampere......................................http://www.motorpower.fi
Yamaha-Center - Tampere................................. http://www.yamaha-center.fi/Tampere/
Motor Corner - Nokia............................ .............http://www.motorcorner.fi/
R.M. Heino - Tampere............................ ............http://www.rmheino.fi/
Biketeam - Tampere.............................. ............http://www.biketeam.fi/tampere/etusivu/
Bike World - Tampere.........................................http://www.bikeworld.fi/tampere_auki.php
VK-Motors - Ruovesi..........................................http://www.vk-motors.fi/
Mp Rehax - Sastamala........................................http://www.mprehax.fi
Motokeidas -Ylöjärvi...........................................http://www.motokeidas.com/monkijat.htm
Tampereen Pyörä ja Mopo - Tampere.....................http://www.tpm.fi/ajoneuvot.php
Piveko - Ylöjärvi.................................................http://www.piveko.com
Virtain Moottorisaha - Virrat ................................http://www.virtainmoottorisaha.fi
Koneliike Mahlanen oy - Urjala...............................http://www.koneliikemahlanen.fi/monkijat.html
Hämeen Pienkonehuolto - Orivesi...........................http://www.hameenpienkonehuolto.fi/
Team Laine - Kangasala.......................................http://shop.teamlaine.fi/
Jo Motor - Kangasala...........................................http://www.jomotor.fi



Varusteet ja varaosat

Matako - Ylöjärvi................................................http://matako.fi/catalog/index.php
Storm Motor Tampere - Pirkkala.............................http://www.storm-motor.fi/
Biltema - Tampere ..............................................http://www.biltema.fi
Allright - Tampere ..............................................http://www.allrightshop.fi/index.php
Jani Kaasalainen - Sastamala(Mouhijärvi).................http://www.janikaasalainen.fi

Listaa päivitetty ja tehty tilaa uusille viesteille. Kiitos viimeisistä linkeistä. PDT_Armataz_01_37
Heittäkäähän lisää mönkijän varaosa ja varustemyyjiä ja toki noita mönkkärin myyjiäkin Pirkanmaan alueelta.
Viimeksi muokannut juniorijussi päivämäärä La Touko 04, 2013 5:54, muokattu yhteensä 11 kertaa
-------------------------------------------
Avatar
juniorijussi
Foorumin tiukkapipo
 
Viestit: 969
Liittynyt: Ma Kesä 09, 2008 9:36
Paikkakunta: Lempäälä Mönkijä: Honda Foreman Fe 500 TRX 2012

Paluu Kaupat/Nettikaupat

Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 1 vierailijaa

cron